İletişim | Mittag Mühendislik
Bize Ulaşın
0 850 390 1441
 
 

Dönemsel ve Esnek İşgücü Temini

Personel Kiralama Hizmeti | Mittag Mühendislik Proje bazlı veya süreli çalışmalar için sağlanabilen personel, aynı zamanda hızla büyüyen kadroların getirdiği maliyet yükünün azaltılabilmesini ve ihtiyaçların ölçeklenebilmesine yardımcı olur. Anlaşma kapsamında kuruma belirli günler/saatler arasında hizmet verebilecek personelin sayısı da yine MİTTAG tarafından operasyonel gereklilikler göz önünde bulundurularak önerilebilir.

Personel kiralama hizmeti, kurumun, profesyonel İnsan kaynakları temini hizmetlerini daha uygun şartlarda alabilmelerini sağlar. 20 yılı aşkın süredir sektörden edindiği tecrübeyi ve güçlü insan kaynağı ağını bir araya getirerek sunduğu personel kiralama hizmetiyle MİTTAG, kurumların İnsan kaynakları temini hizmet maliyetlerini düşürürken kaliteyi yükseltmelerine yardımcı olur. MİTTAG, güçlü referanslarıyla dikkat çeken kalifiye personeli kurumlara belirlenen zaman dilimleri içerisinde çalışmaları amacıyla sağlar. 

 
Hızlı İletişim
Adres : Dumlupınar Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi Yeşil Sokak No:2 Büro No:18 Vizyon İş Merkezi Derince / Kocaeli
 
Proje Talebi
Mittag MühendislikProje ve teknik destek taleplerinizi linkteki formu doldurarak bize iletebilirsiniz. Size en kısa zamanda, profesyonel çözümler ile dönüş yapacağız.
 
Neden Mittag Mühendislik
Mittag Mühendislik Takip Edin
Mittag Mühendislik © 2014
Atakteknoloji | Mittag Mühendislik