İletişim | Mittag Mühendislik
Bize Ulaşın
0 850 390 1441
 
 

Hakkımızda

Hakkımızda | Mittag MühendislikMİTTAG (Makine, İnşaat, Taahhüt, Tasarım, araştırma, geliştirme) herbiri alanlarında 15-20 yıl tecrübeli mühendislerin bir araya gelerek kurdukları bir firmadır. Uzun yıllardır petrol ve gaz sektörünün dünyaca tanınmış firmalarında çalışan bu mühendisler bilgi birikimlerini Türkiye’de bu ve benzeri alanlarda faaliyet gösteren firmalarla paylaşma kararı alarak bu firmayı kurdular.

Endüstriyel tesis tasarımı üniversitelerde bölümü olmayan bir meslek dalıdır. Bu mesleği seçen insanlar bir anlamda hermetik ( dışarıya açık olmayan ) ve ustadan çırağa geçen bnu bilgiyi yıllar içinde öğrenirler. Bu konuda kitaplar mevcuttur ama kitaptaki bilgiyi pratikle birleştirmek yıllar alan bir süreçtir. Bu yüzden bu bilgi ve birikim saf bir "know how" dir.

İşin hesap ve dizayn kısmı bir yana bunun sahada kurulabilir ve sonuçta düzgün bir şekilde çalışıyor olması gerekir. Mittag bünyesinde bu iki amacıda gerçekleştirecek tecrübede mühendisler mevcuttur: Ofiste yetişmiş teorik hesap ve dizayn bilgisi olan mühendisler ve sahadan yetişmiş uygulamanın nasıl olacağını çok iyi bilen mühendisler.

Endüstriyel tesis tasarımı işi doğası itibariyla en az sürede ve en ucuz şekilde yapılmalıdır. Buda ancak işin hangi aşamalardan geçtiğini cok iyi bilen, bu işi defalarca yapmış mühendisler tarafindan gercekleştirildiği zaman bu hedefe ulaşılır.

İlerleyen zamanlarla sektördeki nitelikli insan kaynağı eksikliği ve bu eksiklikten kaynaklanan taleplere kayıtsız kalamayan MİTTAG; Personel temini konusunda sizlerin ihtiyacı olan, çalışma alanına uygun kaliteli, eğitimli ve deneyimli personel ihtiyaçları konusunda profesyonel olarak danışmanlık hizmeti sunmaya başlamıştır.

İşletmeler, dışarıdan kaynak kullanmak yoluyla, asıl faaliyetleri dışındaki işleri, profesyonel kuruluşlara yönlendirmekle zaman ve maliyet tasarrufu sağlarken, riskleri minimuma indirerek verimliliği maksimuma çıkarmaktadır. Uzun yıllar boyunca endüstriyel tesisler başta olmak üzere; şantiye ve inşaat tecrübesi olan Mühendis, Tekniker ve Formenlerin gözetiminde Personel kiralama, dönemsel işgücü temini, orta ve üst düzey personel seçme ve yerleştirme hizmetlerimiz ile beyaz yaka, mavi yaka, ara personel, vasıfsız personel istihdamı sağlamaktayız.

 

  

 
Hızlı İletişim
Adres : Dumlupınar Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi Yeşil Sokak No:2 Büro No:18 Vizyon İş Merkezi Derince / Kocaeli
 
Proje Talebi
Mittag MühendislikProje ve teknik destek taleplerinizi linkteki formu doldurarak bize iletebilirsiniz. Size en kısa zamanda, profesyonel çözümler ile dönüş yapacağız.
 
Neden Mittag Mühendislik
Mittag Mühendislik Takip Edin
Mittag Mühendislik © 2014
Atakteknoloji | Mittag Mühendislik